SİVAS İL MEM ARGE

Turizm Elçileri Eğitim Programı Sona Erdi

Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sivas Kültür ve Turizm Müdürlüğü ararsında imzalanan protokol ile yürütyülen Turizm Elçileri Projesinde bir aşama daha geride kaldı.
Turizm Elçileri Eğitim Programı Sona Erdi

Müdürlüğümüz tarafından organize edilen ve bir ay boyunca haftasonları devam eden ve toplamda 32 saat süren eğitimlerimiz yapılan değerlendirme sınavının ardaından sona erdi.

Eğitim boyunca, Genel Turizm, Konaklama ve Transfer, Profesyonel Turist Rehberi Nasıl Olunur, Sivas Mutfağı, Sivas Şehir Kültürü, Sivas Tarihi ve Turistik Yerler ve Turizm Temalı Yabancı Dil dersleri alan gönüllü Turizm Elçilerimiz eğitim programının sona ermesi ile değerlendirme sınavına tabii tutuldular. Sınavda 70 puan ve üzeri alan katılımcılarımız Başarı Belgesi, eğitim programına devam eden tüm katılımcılarımız ise Katılım Belgesi almaya hak kazandılar. 

78 Gönüllü Turizm Elçimiz Başarı ve Katılım Belgelerini daha sonra belirlenecek olan gün ve saatte Kent Meydanında düzenlenecek tören ile alacaklardır. Tören tarihi ilerleyen günlerde okullarımıza bildirilecektir.

Eğitim programı boyunca bizlerden desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´a, Şube Müdürmüz Mücahit Gül´e ve haftasonlarını projemize ve derslerimize ayıran değerli eğitmelerimize çok teşekkür ediyoruz. 

Değerlendirme sınavı sonuçlarını görmek için lütfen tıklayınız...

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, No23, Merkez, SİVAS - 0346 280 58 85 (86) Proje Ekibi 0346 280 58 46 (83 87 ASKE Ekibi)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.