SİVAS İL MEM ARGE
TÜBİTAK TÜRKİYE FİNALLERİNDE DERECELER BELLİ OLDU.
![TÜBİTAK TÜRKİYE FİNALLERİNDE DERECELER BELLİ OLDU.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/31154528_tubitakkopyasikopyasikopyasi.jpg)
TÜBİTAK 2204 Lise ve Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmaları Türkiye Finallerinde dereceler belli oldu. 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında 3, 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında 6 olmak üzere toplam 9 proje ile temsil edilen Sivas, 9 projenin 5 tanesinde derece alarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.